• https://www.facebook.com/End%C3%BCstri-%C4%B0%C3%A7in-E%C4%9Fitim-174095966766313/
  • https://plus.google.com/u/2/103769518830248213345

ANASAYFA

ENDÜSTRİ 4.0 İÇİN EĞİTİM 4.0 
BİLİM  OKULU
 


DEĞERLİ ÖĞRENCİLER 
BU EĞİTİM PROJE OKULLARINDA 9.SINIFTA EĞİTİM ÖĞRETİM GÖREN ÖĞRENCİLER İÇİNDİR.
EĞİTİM ESNASINDA KONAKLAMA VE YEME İÇME GİDERLERİ PROJE KAPSAMINDA ÜCRETSİZDİR.

EĞİTİM 4 GÜN SÜRECEK VE 2 GRUPTA DÜZENLENECEKTİR.
EĞİTİM 24 ATÖLYE FAALİYETİNİ KAPSAR.EĞİTİM TOFAŞ FEN LİSESİ VE TOFAŞ OTOMOBİL FABRİKALARINDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

1.GRUP 10-13 TEMMUZ 2018 TARİHLERİ ARASINDA 2. GRUP 14-17 TEMMUZ 2018 TARİHLERİ ARASINDA TOFAŞ FEN LİSESİNDE YAPILACAKTIR.

HER GRUPTA 20 KIZ 20 ERKEK OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 80 ÖĞRENCİ SEÇİLECEKTİR.
 


SEÇİM KRİTERLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR;

 

1.            Eğitime katılacak öğrencilerin daha önceden benzer bir eğitime katılmamış olmaları,

2.            Öğrencilerin dolduracakları katılım formu,

3.            Öğrencilerin katılım formunda yazacakları katılma nedenlerine ilişkin 300 kelimelik yazı,

4.            Öğrencilerin katılım formunda dolduracakları ilgi alanları ve hobileri,

5.            Öğrencilerin katılım formunda yazacakları ileride yapmak istedikleri meslekler göz önüne alınarak, öğrencilerden toplanan katılım formları değerlendirilecektir.

1. VE 2. DÖNEM KESİN KAYIT LİSTELERİ
                                         1. DÖNEM
Sıra NoADINIZ SOYADINIZHANGİ DÖNEME SEÇİLDİNİZ?
1Esin Şahsenem KARAKURT1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
2Arda TÜRKMENOĞLU1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
3Berra Minel YAVUZ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
4Birkan KARAKAŞ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
5İlteriş Kaan ŞENBAŞLAR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
6Ceyda BOZLAK1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
7Zeynep VARAN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
8Fatmanur AKDENİZ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
9Elif İpek ŞAHİN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
10Soyer Aras DEMİR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
11Sena DURMUŞ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
12Ceyda USLUER1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
13ESRA KAHRAMAN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
14Erkan KOÇULU1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
15Heval NERGİZ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
16Merve Nur KARAHAN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
17Mert KUŞU1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
18Sıla ÇETİNKAYA1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
19Tuna ÖZTÜRK1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
20Ramazan Yiğit AKSEL1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
21Hikmet ARAS1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
22Özlem DEMİR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
23Abdullah Erdem ÖZBAYKUŞ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
24Furkan EYİGÜN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
25Elif Beste TİRYAKİ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
26Bedriye Ceren DİNÇER1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
27Yakup KORKMAZ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
28Ayşe Nur PALAZ1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
29Denizhan RUAOĞLU1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
30Baha Ozan GÜVEN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
31Berkin KAYA1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
32Dilara Büşra YÖRÜR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
33Naz KAL1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
34Bedirhan DEMİR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
35Yusuf Emir ALTINKAYNAK1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
36Dilek GÖKCAN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
37Hayrünnisa ÇELİK1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
38Hayriye Göksu ARALIK1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
39Mustafa ÇAĞLAR1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ
40Zeynep ARIKAN1. DÖNEM 10-13 TEMMUZ

                                         2. DÖNEM
Sıra NoADINIZ SOYADINIZHANGİ DÖNEME SEÇİLDİNİZ?
1Ömer Can KAYNARCA2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
2Elif Sude KESKİN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
3Gizem VURAL2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
4Mehmet PİNİK2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
5Eren TÜCCAR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
6Ayşegül Gökçe YILDIRIM2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
7Umut Toprak SARI2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
8Sevde GÖKALP2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
9Dilara SERÇEMELİ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
10Yağız AKDOĞDU2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
11Ebrar ÖZBALDAN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
12Zeynep Sena BALIKÇILAR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
13Dilara Çisil KARAN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
14Arzu GÜMÜŞ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
15Batuhan Semih ORHAN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
16Özlen Sennur ERDOĞAN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
17Özge Can ÖZEL2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
18Mehmet Mert ÖZBAYKUŞ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
19Mehmet OĞUZ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
20Aybüke Elif GEREDELİ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
21Güzide Sude BAĞIRAN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
22Burak ERDEM2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
23Melih Ufuk UYAR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
24İpek Gül ACARTÜRK2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
25Ceren KUŞ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
26Badesu ŞENUZ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
27Zeynep Ebrar AKÇELİK2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
28Dilara ŞAHİN2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
29Ömer Faruk GÖKÇE2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
30Mehmet Efe YÜCEL2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
31Başar SIDAR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
32Furkan Reşit KOŞMAZ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
33Aknur KESİCİ2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
34Beyza ÇOLAK2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
35Güliz KOÇOĞLU2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
36Ayça AYKURT2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
37Muhammed Enes KARTAL2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
38Çağla AYBAR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
39Sude CİVELEK2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ
40Ayşegül DEMİR2. DÖNEM 14-17 TEMMUZ