• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

               

    • TÜBİTAK 4004 ENDÜSTRİ 4.0 İÇİN EĞİTİM 4.0 BİLİM OKULU
ASİL VE YEDEK LİSTELER AÇIKLANDI

02-05 AĞUSTOS 2021 TARİHLİ I. DÖNEM ASİL LİSTE

ALİ EFE ERDEM

ARMAĞAN ŞEVVAL KARA

AYŞENUR ANNAÇ

BENGÜ NAZAY KAYNAR

CEYHUN SEFERLİ

EBRAR KADRİYE ȘIK

EBUBEKİR KURT

EFE ERDEM

ELİF ÜNAL

EMİR BERA SOĞUK

EMİR CAN ERTEKİN

ESLEM BALTACI

HÜSEYİN İŞERİ

İBRAHİM TAHA ACAR

İREM KAYA

KAAN VATANSEVER

MERVE GÜRBÜZ

MURAT YILMAZ ÇARIKCI

RAMAZAN BERK ŞİRİN

SELMAN BİLGİN

SELVİNUR ÖZGÜN

SÜMEYYE GÜL KÖSEM

UĞUR ERTAŞ

VERANUR TARDAN

VİLDAN BEYZA TOPAL

 

  

06-09 AĞUSTOS 2021 TARİHLİ II. DÖNEM ASİL LİSTE

BERK EFE ŞATIR

BEYZA NUR KERTER

CEREN KUTAN

DEFNE ERKAN

EBRAR TURAN

EBUBEKİR ULAŞKIN

EGEMEN GAVAS

ELİF UMUT

EMİR MENTEŞE

ESAT BAYRAM

FETHİYE NUR AYDOĞAN

FEYZA ATİLLA

NİLÜFER ÖZDAMAR

İSMAİL ÇAKIR

MEHMET EMRE GEÇKİN

NİDA YILDIZ

NİSA NUR SAYGI

ÖMER FARUK SARUL

RABİA YILDIRIM

TUANA GENÇ

TURGUT CİHAN

YAĞMUR DİLEKÇİ

YUNUS EMRE MUTLU

YUNUS EMRE YİĞİT

YUSUF ENES ESEN

ZEHRA GÜRBÜZ

 

 

 

 

YEDEK LİSTE

  1. ASUDE DAĞLI

  2. ENDER SARI

  3. EDANUR AYDIN

  4. UMUT DÖNMEZ

  5. TUBA BETÜL ÖZLÜ

  6. YİĞİT TOPÇU

  7. TÜLİN ŞAHİN

  8. EGEMEN OĞUR

  9. YAREN NUR KANIBİR

  10. BEGÜM EYLÜL KÜÇÜKKAYA

  11. DİLEK ASLAN

  12. ELİF BİLGE ÖNDER

  13. EMİRHAN KÖPRÜLÜ

  14. ESMA ATALAY

  15. GÖKTUĞ ŞENTÜRK

  16. HARUN SİNA AYYILDIZ

  17. MERT ŞAHİN

  18. MERTALİ KARAKAYA

  19. METİN ŞENER

  20. NİSA COP

  21. NİSANNUR GÜRBÜZ

  22. OĞUZ KAAN DEMİR

  23. RAVZA PİRİNÇCİ

  24. SELİN SABUNCU

  25. SEMİH AYDIN

  26. SERAP TÜTEN

  27. ŞEBNUR IŞIK

  28. ŞEYDA ÜLKER

  29. ŞEYMA TEZEL

  30. YOSUN CİNCİNOGLU

  31. ZEHRA BESNİ

  32. ZEHRA SEKİNPUNAR

  33. ZEYNEP KOYUN

  34. ZEYNEP RANA DEMİRKIRAN

  35. ZEYNEP SUDE ALPASLAN

  36. ALANUR ÇIKIKÇI

  37. ARDA ÖZKAN

  38. BARTU SAĞLAM

  39. BEHİC ERDEM

  40. CEREN LAÇİN

  41. CEYLİN AKBAŞ

  42. CİVAN TEN

  43. ERDEM YILMAZ

  44. EREN YILDIRIM

  45. ESLEM DİNDAR

  46. FATIMA ZEHRA ÇİNİCİ

  47. FATMA SEVDE ASLAN

  48. GÜLSÜM DEMİR

  49. KAYRA DEMİRCİ

  50. KÜBRA SAĞ

*ASİL VE YEDEK LİSTELER BAŞVURU FORMUNUZDAKİ CEVAPLAR DİKKATE ALINARAK AKADEMİK DEĞERLENDİRİCİ 3 KİŞİLİK EKİP TARAFINDAN PUANLANMIŞ OLUP BİRİBİRİNE EN YAKIN PUANLI 2 DEĞERLENDİRİCİNİN ARİTMETİK ORTALAMASI ALINARAK YÜKSEK PUANDAN DÜŞÜĞE DOĞRU SIRALANMIŞTIR.

*ASİL LİSTELER ALFABETİK OLARAK SIRALANMIŞTIR.

*DÖNEMLER ARASINDA GEÇİŞ YAPILMAYACAK KATILMAYAN ASİL LİSTEDEKİLER YERİNE SIRA NUMARASINA GÖRE YEDEK LİSTEDEKİ ÖĞRENCİLER DAVET EDİLECEKTİR.

ASİL VE YEDEK LİSTEDEKİ ADAYLARA FORMDA BELİRTTİKLERİ MAİL ADRESLERİNE BİR KATILIM FORMU GÖNDERİLECEKTİR.

  
687 kez okundu

Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret5952
Hava Durumu
Takvim